İŞYERİ PAKET SİGORTASI

Aksigorta, işyerinizi ve içindeki tüm malzemelerinizi her türlü tehlikeye karşı güvence altına alan geniş kapsamlı bir sigorta sistemi sunuyor... Aksigorta İşyeri Paket Sigortası. İşyeri Paket Sigortasıyla Yangından Su Baskınına, Fırtınadan Yer Kaymasına kadar geniş kapsamlı teminatlar ile bir tek poliçede işyerinizi birçok tehlikeye karşı güvence altına alabilirsiniz.

Standart teminatlar:

*Yangın, Yıldırım, İnfilak, Hava ve Kara Taşıtları Çarpması, Dahili Su, Duman, Fırtına, Yer Kayması, Kar Ağırlığı ve İşyeri Yardım.

İsteğe Bağlı Ek Teminatlar:

Deprem ve Yanardağ Püskürmesi, Hırsızlık, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör, Sel ve Su Baskını, Enflasyon, Cam Kırılması, Yangın, İnfilak Mali Sorumluluğu, Kira Kaybı, Hasar nedeni ile yapılacak İşyeri Değişiklik Masrafları, Elektronik Cihaz Sigortası, Makine Kırılması Sigortası.

 

AKSİGORTA İŞYERİ YARDIM

Bizim misyonumuz sigortalılarımızın her zaman ve her koşulda yanında olmaktır. Yılın 365 günü 24 saat yurt genelindeki yaygın çalışma ağımızla şimdi de iş yerleriniz ile ilgili acil sorunlarınıza çözüm getiriyoruz. "Aksigorta İşyeri Yardım", yıllarca biriktirdiğiniz emeklerin korunması için bir telefon kadar yakın sizlere.

İşyeri yardım hizmeti için 444 27 27 numaralı Hizmet Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Tesisat : İşyerinizin bulunduğu binadaki bilumum sabit tesisat üzerinde meydana gelebilecek kırılma ve sızıntılar için sigortalı bu teminattan yararlanabilir.

Elektrik : İşyerinize ait elektrik sigortasından başlayıp elektrik anahtarına kadar olan tesisatta meydana gelebilecek kısa devre ve bunun işyerine ait diğer elektrik tesisatlarına vereceği zararlar bu teminata dahildir.

Cam İşleri : İşyerinin dış cephesini saran camların kırılması veya çatlaması sonucu oluşan hasarlar teminat kapması içerisindedir.

Anahtar : Kaza veya hırsızlık sonucu kilitte meydana gelen hasarlar işyerine ait anahtarların çalınması veya kaybolması sonucu işyerine girilememesi durumları teminat kapsamı dahilindedir.

Ambulans Hizmeti : Sigortalının hastalanması veya yaralanması durumunda Sigortalının tıbbi merkezlere veya bir hastaneden diğerine nakli teminat kapsamı dahilindedir.


Güvenlik Hizmeti :
İşyerinin kullanılamaz duruma gelmesi durumunda işyerinin güvenliği güvenlik şirketi tarafından sağlanacaktır.

 


AKSİGORTA HİZMET MERKEZİ
    **FAYDALI LİNKLER**
    ANKA SİGORTA

  Fevzi Çakmak Mah. Osmangazi Cad. 2/1 Sk. Yılmazer İş Merkezi No:1/9 Tabya - Bağcılar - İST.
Tel: Pbx (0212) 434 24 24 / (0212) 435 33 90 - 91 Fax: (0212) 436 56 09