KONUT EKSTRA PLUS PAKET SİGORTASI

Aksigorta, evinizi ve içindeki tüm eşyaları her türlü tehlikeye karşı güvence altına alan geniş kapsamlı bir sigorta sistemi sunuyor… Konut EkstraPlus Paket Sigortası.

Konut EkstraPlus Paket Sigortasıyla Yangından Su Baskınına, Hırsızlıktan Depreme kadar geniş kapsamlı teminatlar ile bir tek poliçede konutunuzu birçok tehlikeye karşı güvence altına alabilirsiniz. Konut EkstraPlus Paket Sigortasına ayrıca Konut Plus Paket Sigortasında bulunmayan birçok teminat dahil edilmiştir.

Standart teminatlar:

*Yangın, Yıldırım, İnfilak, Hırsızlık, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör, Sel ve Su Baskını, Hava ve Kara Taşıtları Çarpması, Dahili su, Duman, Fırtına, Kar Ağırlığı, Yer Kayması, Enflasyon, Müşterek Mahaller Teminatı, Eşyanın başka bir adreste bulunması teminatı , Enkaz Kaldırma Masrafları, Kiracı Tarafından Yapılan Boya Badana Teminatı, Yakıt Sızmalarının Doğrudan Sebep Olacağı Zararlar, Ev Eşyaları için Kazaen Kırılma, Ferdi Kaza Sigortası, 3. Şahıs Mali Mesuliyet, Özel Spor Ekipmanları Sigortası, Hukuksal Korunma Sigortası, , Taşınma Masrafları Kira Yardımı ve Deprem Sonrası Ev Eşyalarının Kurtarılması Masrafları, Elektrik Hasarları,Binanın Sabit Tesisatı için Hırsızlık, Müstakil Evlerde Açıktaki Ağaç ve Süs Bitkisi Teminatı, Bina ve Ev Eşyaları için Yeni Değer Klozu, Akkonut yardım ve Acil Tıbbi  Yardım ve Geo-Coding Destekli Ambulans Sistemi.

İsteğe Bağlı Ek Teminatlar:

Deprem ve Yanardağ Püskürmesi, Deniz Taşıtları Çarpması, Cam ve Ayna Kırılması, Elektronik Cihaz Sigortası,Yangın ve İnfilak Mali Mesuliyet.

2- KONUT PLUS PAKET SİGORTASI

Aksigorta, evinizi ve içindeki tüm eşyaları her türlü tehlikeye karşı güvence altına alan geniş kapsamlı bir sigorta sistemi sunuyor... Aksigorta Konut Plus Paket Sigortası.
Konut Plus Paket Sigortasıyla Yangından Su Baskınına, Hırsızlıktan Depreme kadar geniş kapsamlı teminatlar ile bir tek poliçede konutunuzu birçok tehlikeye karşı güvence altına alabilirsiniz.

Standart teminatlar:

* Yangın, Yıldırım, İnfilak, Hırsızlık, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör, Sel ve Su Baskını, Hava ve Kara Taşıtları Çarpması, Dahili Su, Duman, Fırtına, Yer Kayması, Enflasyon, Bina ve Eşyalar için Yeni Değer Klozu ,Enkaz Kaldırma Masrafları, Akkonut yardım , Acil Tıbbi Yardım ve Geo-Coding Destekli Ambulans Sistemi.

İsteğe Bağlı Ek Teminatlar:


Deprem ve Yanardağ Püskürmesi, Cam ve Ayna Kırılması, Yangın, İnfilak Mali Sorumluluğu, Kira Kaybı, Hasar Nedeni ile yapılacak Konut Değişiklik Masrafları, Elektronik Cihaz Sigortası.

AKSİGORTA KONUT YARDIM

"Akkonut Yardım", konut sorunlarınız için her an yanınızda. Günde 24 saat, yılda 365 gün. Su ve Elektrik Tesisatı Arızaları, Cam Kırılmaları ve Anahtarla ilgili acil sorunlarınıza hemen çözüm getiren "Akkonut Yardım", her an konutunuzun yardımına hazır.

Akkonut Yardım Hizmeti için 444 27 27 numaralı Hizmet Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Su tesisatı : Sigortalı konutun su vanasından Sigortalı konutta veya musluklara kadar olan tesisatında ona bağlı birimlerde arıza olması halinde geçerlidir.

Elektrik : Elektrik tesisatındaki arıza veya hatalar nedeniyle elektrik enerjisinin kesilmesi halinde geçerlidir.

Anahtar : Anahtarın kaybolması, bozulması, çalınması veya herhangi bir arıza nedeniyle kilidin kullanılamaz hale gelmesi ve eve girebilmenin mümkün olmaması halinde geçerlidir.

Cam işleri : Konutun dış cephesinde bulunan camların kırılma veya çatlama yoluyla hasar görmesi halinde geçerlidir.

ACİL TIBBİ YARDIM ve GEO-CODING DESTEKLİ AMBULANS SİSTEMİ

"Acil Tıbbi  Yardım" hizmeti günde 24 saat, yılda 365 gün sizin yanınızda.

Acil Tıbbi Yardım Hizmeti için 444 12 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Acil sağlık hizmetleri : Eğitimli sağlık ekipleri tarafından, ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlarda olayın meydana gelmesini takip eden erken dönemde, tıbbi araç ve gereç desteği sunulur.

Acil kara ambulans hizmeti : Medline Acil Sağlık Hiz. San.ve Tic. A.Ş. tarafından anlaşmalı hekim ve/veya sağlık kuruluşlarına bağlı ambulanslarla hizmet verilir.

Acil hekim hizmeti : Hastaya ilk etapta hekim gönderilerek (Ambulansın ulaşması güç durumlarda) müdahale yapılması ve en yakın donanımlı sağlık merkezine ulaşımı sağlanır.

Acil ilaç ve sarf malzemesi : Medline Acil Sağlık Hiz. San.ve Tic. A.Ş. tarafından hastaya, acil müdahale halinde bedelsiz olarak ilaç ve rutin malzemeleri kullanılır.

Medikal bilgi köprüsü : Hasta, tedavi kurumu (hastane ve benzeri kurum) ambulans, hasta yakını ve/veya hekimi arasında bilgi iletişimi kurulur.

Geo-coding Destekli Ambulans Sistemi: Sağlığınız için büyük önem taşıyan bir yenilik Aksigorta ile Türkiye'de: Geo-coding destekli ambulans sistemi ile ev telefonunuzdan 444 12 12 no.lu telefonu aramanız yeterlidir. Uydu bağlantısı sayesinde bulunduğunuz nokta otomatik olarak tesbit edilir. Tek kelime söylemeseniz bile, sizinle ilgili tüm sağlık bilgileri online olarak ambulans hekimine iletilir. Kişisel sağlık durumunuz ve olası ihtiyaçlarınız düşünülerek size özel ambulans anında hazırlanır ve en kısa sürede ambulans evinizin kapısına gelir. ( * )

( * ) Şimdilik İstanbul, Ankara ve İzmir'de bu hizmet verilmektedir.


AKSİGORTA HİZMET MERKEZİ
    **FAYDALI LİNKLER**
     

ANKA SİGORTA

  Fevzi Çakmak Mah. Osmangazi Cad. 2/1 Sk. Yılmazer İş Merkezi No:1/9 Tabya - Bağcılar - İST.
Tel: Pbx (0212) 434 24 24 / (0212) 435 33 90 - 91 Fax: (0212) 436 56 09